Lotosový svícen SVĚTLE MODRÝ

Skladem
299 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Světlemodrý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. Jasmínová svíčka s květem života není součástí lotosu. Koupit ji můžete ZDE. :-)

Světlemodrá barva se používá pro podporu důvěry, věrnosti, překonání nejistoty, zachování stability, oddanosti a úcty. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou zelenorůžovou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Světle modrá připomíná barvu mělkých vod, ve kterých se odráží nebe, pomáhá relaxovat, přemýšlet a rozjímat o životě. Je vhodná pro zvýšení trpělivosti, a pro schopnost odpouštět a požádat o odpuštění, pro klidné jednání, a pro usmíření. Podporuje důvěru, věrnost, překonání nejistoty, zachování stability, oddanost a úctu.

Modrá ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, síly, klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajná a velmi silná. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Modrá je vhodná do prostor, které se používají k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků. Vodní tok je živý a vyživující a je vhodný pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

 

Rozměry± 13,5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: