PALO SANTO Wanchako vonné válečky 4 ks v balení

Palo Santo vykuřujte vždy, když se cítíme v nepohodě, Odstraňuje negativitu, stres, napětí, léčí emocionální nestabilitu.

Skladem
89 Kč
Gift Card 2024 03 29T225028.029
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

PALO SANTO vydává při vykuřování mimořádně příjemnou, exotickou, sladce kokosovou a uklidňující vůni.  Ta doslova působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Účinek jeho balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silně harmonizační účinky. Naplní vás novou, pozitivní energií a zbaví vás všeho zlého.

Palo Santo je vhodné vykuřovat zejména večer. Ideálně se hodí k očištění ložnice před spaním. Zajistíte si tak klidný spánek a díky jeho lehce afrodiziakální vůni milostně romantikou atmosféru. 

Hrubé tyčinky Wanchako jsou vyrobeny ze 100% přírodního dřeva Palo Santo. Můžete je pálit v hliněné skořepině, ve stojanu na tyčinky jako klasické vonné tyčinky, nebo je rozdrtit a spálit na dřevěném uhlí. Jsou vyrobeny v Peru, každé balení obsahuje 4 kusy hrubých tyčinek.

Wachanko – SERFOR certifikované produkty Palo Santo Produkty Wachanko pocházejí z lesů spravovaných, autorizovaných a certifikovaných Ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se i stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly v zemi minimálně 3 až 4 roky. Při tomto způsobu sklizně nedochází k poškození přírody.

VLASTNOSTI:

  • Počet v balení: 4 ks
  • Délka tyčinky: cca. 5 cm
  • Doba hoření: 25-30 minut
  • Hmotnost: 13 g

Ekologické kadidlo (Wachanko – SERFOR certifikované produkty Palo Santo) 100% přírodní čistič prostředí

 

Přirozeně lisované bez lepidla a přísad.

Nikdy nenechávejte hořící kadidlo ani tyčinky bez dozoru.

Uchovávejte mimo dosah závěsů a jiných hořlavých materiálů.

Vyhněte se přímému vdechování kouře.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: