Andělský pytlíček s minerály

růženín, kalcit, ametyst, záhněda, fluorit, sluneční kámen

Skladem
149 Kč
Gift Card 2024 04 05T191050.809
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

V plátěném pytlíčku s razítkem Andělky najdete šest různých minerálů.

  • Růženín
  • Kalcit
  • Ametyst
  • Záhněda
  • Fluorit
  • Sluneční kámen

Minerály jsou ve vel. L - XL (cca 3-4 cm).

Pytlík o rozměru 13,5 x 10 cm.

Sadu minerálů dostanete přesně takovou jako je na fotografii.

 

RŮŽENÍN - je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

KALCIT - obecně zesiluje odhodlání a dobře podpoří v rozhodování a laskavém prosazení vlastního názoru. Všechny druhy kalcitu podporují intuici, harmonii a mocně uklidňují. Sáhněte po kalcitu, když se potřebujete zharmonizovat, doplnit energii nebo utišit.

AMETYST - je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění a přijmout nové myšlenky. Rozvíjí intuici, ochraňuje a dodává optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

ZÁHNĚDA - je výborná proti  negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikaci, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací. 

FLUORIT - je kámen rovnováhy. Kdykoliv ztrácíme pevnou půdu pod nohama, fluorit nám ji navrací. Potřebujete-li se soustředit, vezměte si do dlaně kousek fluoritu. Stejně užitečný bude i při meditaci, kdy navíc poskytuje silnou ochranu. Je dobrý učitel a průvodce v duchovním rozvoji.

SLUNEČNÍ KÁMEN  je ztělesněním vitality, energie a slunečního jasu. Učí nás brát život takový, jaký je a svítí do všech tmavých koutů v naší mysli. Ve chvílích melancholie nám dodá jas do mysli i energii do těla.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: