JASMÍNOVÁ svíčka s KVĚTEM ŽIVOTA

Skladem
19 Kč
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.16 kg
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Jasmínová čajová svíčka s reliéfem Květu života.

100% rostlinný palmový/kokosový vosk z udržitelného zemědělství. Vyrobeno z 80 % stearinu (udržitelný certifikovaný palmový vosk) a 20 % kokosového vosku.
Doba hoření: 5 hodin

KVĚT ŽIVOTA - znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. V mnoha kulturách symbol znamená kosmický řád a kruh života. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

JASMÍN působí na naše emoce a psychiku. Přivolává pocit radosti a štěstí, zmírňuje stres a uvolní napětí, má antidepresivní účinky, zklidňuje emoce a mysl. Vůně jasmínu je výtečná na psychiku, ale pomáhá také se zdravotními potížemi jako jsou potíže s dýchacím ústrojím, zmírnění dráždivého kašle, zánět jater, léčí chrapot a bolest v krku.

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: