Lotos svícen ORANŽOVÝ velký

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
399 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Oranžový svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. Jasmínová svíčka s květem života není součástí lotosu. Koupit ji můžete ZDE. :-)

Oranžová barva symbolizuje radost, přátelství a fyzické potěšení. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Oranžová je barvou sakrální (sexuální) čakry – Svadisthana. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.


Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou sytou oranžovožlutou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Oranžová je barvou radosti, přátelství a fyzického potěšení. Vášeň těchto paprsků je spojením červené a zlaté. Radost je čistou emocí, nepolapitelnou, ale srdečnou. S přibývajícím věkem lidé někdy ztrácí schopnost radovat se a přitom je to způsob velmi snadného potěšení nebo hlubokého, trvalého pocitu.
Oranžová pomáhá potlačit projevy deprese, úzkosti a smutku, je vhodná pro zvýšení schopnosti překonat nedůvěru, plachost nebo ostych.

Oranžová ve Feng Shui symbolizuje energii ohně, energii nadšení, tepla, vášně, vřelosti, světla a aktivity. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.
Energie ohně je živá a silná. Vnáší do života energii slunce a ohně, podporuje pozitivní myšlení a chuť do života. 

 

Rozměry± 15x15 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 18.4.2024
Pro velkou spokojenost jsem opět uandelky nakupovala. Svícen předčil moje očekávání, je opravdu výstavní. V balíčku byla přibalena i pozornost v podobě dárečků. Za vše moc děkuji 🌹