Lotos svícen 6. ČAKRA, INDIGO

Skladem
299 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Indigo svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čelní čakru. Jasmínová svíčka s květem života není součástí lotosu. Koupit ji můžete ZDE. :-)

Indigo barva symbolizuje moudrost, otevřenost, srozumitelnost a lepší komunikaci. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Tmavě modrá/indigo je barvou čelní čakry (čakra Třetího oka) – Ajna. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.
Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou sytou modrou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Barva indigo zosobňuje moudrost, pravdu, důstojnost a duchovní mistrovství. Indigo je měkký barevný paprsek, určený pro pohled do minulosti, je barvou ctnosti a vyspělosti. Indigo je symbolem moudrosti. 

 

Rozměry± 13,5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 20.3.2024
Krásný svícen.