Vykuřovací svazek BÍLÁ ŠALVĚJ s KŘIŠŤÁLEM

Šamanská bílá šalvěj vhodná pro ochranu, očistu, duchovní růst, meditaci a léčení.

Skladem
219 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Bílá šalvěj s minerálem KŘIŠŤÁLU a popisem. Vše zabalené v organzovém pytlíčku. 

BÍLÁ ŠALVĚJ je jednou z nejposvátnější indických bylin, tradičně vykuřovaných při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Má vynikají očistné a ochranné schopnosti. Účinně čistí nejen atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedá vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je “kámen kamenů”. Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.

Křišťál nám dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Pomáhá očišťovat krevní oběh od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Čímž pomáhá bránit vzniku arterosklerózy, infarktu a anginy pectoris. Pozitivní účinky má také při léčení očních chorob.

Energie křišťálu působí pozitivně na funkci štítné žlázy, srdce, krevního oběhu, plic a zažívacího traktu. Nejúčinnější je ve zklidňování neuralgických bolestí. Také ulevuje při nevolnostech, závratích, migrénách a bolestech hlavy. Pomáhá při onemocnění kůže a popáleninách, ale také při průjmech a žaludečních nevolnostech.

Křišťál působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. V kombinaci s růženínem chrání váš domov před elekromagnetickým smogem a zářením, pomáhá neutralizovat patogenní zóny, ultrafialové záření, elektronický smog, rentgenové a radioaktivní paprsky.

Rituál vykuřování bílé šalvěje:

Bílou šalvěj můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí ji jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále ji můžete pálit na uhlíku, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky nebo v mušli.

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

SMĚR SEVERU - představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.

JIH - zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.

VÝCHOD - symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.

ZÁPAD - patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Rozměr: cca 10cm

Foto: ilustrační

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: