Vykuřovací svazek BÍLÁ ŠALVĚJ & MEXICKÝ PALO SANTO

Šamanská bílá šalvěj vhodná pro ochranu, očistu, duchovní růst, meditaci a léčení. Palo Santo vykuřujte vždy, když se cítíme v nepohodě, Odstraňuje negativitu, stres, napětí, léčí emocionální nestabilitu.

Skladem
199 Kč –35 % 129 Kč
Gift Card 2024 04 02T213841.934
199 Kč –35 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

BÍLÁ ŠALVĚJ je jednou z nejposvátnější indických bylin, tradičně vykuřovaných při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Má vynikají očistné a ochranné schopnosti. Účinně čistí nejen atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedá vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Rituál vykuřování bílé šalvěje:

Bílou šalvěj můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí ji jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále ji můžete pálit na uhlíku, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky nebo v mušli.

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

SMĚR SEVERU - představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.

JIH - zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.

VÝCHOD - symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.

ZÁPAD - patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

 

PALO SANTO vydává při vykuřování mimořádně příjemnou, exotickou, sladce kokosovou a uklidňující vůni.  Ta doslova působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Účinek jeho balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silně harmonizační účinky. Naplní vás novou, pozitivní energií a zbaví vás všeho zlého.

Palo Santo je vhodné vykuřovat zejména večer. Ideálně se hodí k očištění ložnice před spaním. Zajistíte si tak klidný spánek a díky jeho lehce afrodiziakální vůni milostně romantikou atmosféru. 

Dřevěný špalíček můžete spalovat ve vhodné vykuřovací nádobě naplněné izolačním pískem, a to buď položením na rozžhavený uhlík nebo zapálením jeho jednoho konce, který necháte rozhořet, po chvíli sfouknete a položíte na vykuřovací misku.

Rozměr: cca 17 - 19cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: