Vykuřovací pícka BLACK TREE / STROM ŽIVOTA

Moderní a velmi kvalitní vykuřovací lampička na čajovou svíčku. Skvěle se hodí pro každodenní, jemné a pozvolné vykuřování všech kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev i bylin. Můžete na ni pálit i vonné kužílky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
369 Kč
Kategorie: Aromalampy / vykuřovací pícky
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Její jednoznačnou předností je, že ji můžete použít v podstatě na všechny druhy vykuřovadel - od kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev, bylin až po vonné kužílky a malé spirály. Navíc plápolající světlo svíčky vydává příjemné, tlumené světlo a dokáže vám vykouzlit útulnou atmosféru, plnou klidu a harmonie.

 

  • vykuřovací pícka funguje na principu hoření čajové svíčky a umožňuje tak jemné a pozvolné vykuřování vašich vonných substancí. Skvěle se hodí ke každodennímu vykuřování - vaše prostory tak krásně provoní
  • některé druhy pryskyřic, jak borovice a mastix při vykuřování stékají sítkem do čajové svíčky - tomu zabráníte, pokud pod ně na sítko dáte kousek alobalu
  • předností vykuřovací pícky je kromě čistého, jemného a pozvolného vykuřování i to, že odpadá nepříjemný spálený efekt, který je patrný vždy v závěru vykuřování na uhlíku
  • vykuřování v pícce si můžete sami časově regulovat a jednoduchým sfouknutím čajové svíčky kdykoliv přerušit a jejím opětovným zapálením zase obnovit, aniž byste museli vyměnit vonnou substanci

Návod k použití: na sítko nasypte potřebné množství zvoleného vykuřovadla a do otvoru ve spodní části vložte zapálenou čajovou svíčku. Pro lepší voňavý efekt doporučuji použít čajové svíčky s vyšším kalíškem (od 1,6 cm výšky). Vzhledem k vysoké kvalitě síta, je možné, bez jeho funkčního poškození, spálenou směs či dokonce roztavenou pryskyřici odstranit (po vychladnutí lez roztavené vykuřovadlo oškrábat). Nyní si již v klidu a pohodě můžete vychutnávat váš vykuřovací obřad po celou dobu hoření svíčky.

Čištění a údržba: snadno a jednoduše se čistí i udržuje - po úplném vychladnutí misky i sítka seškrábněte ze sítka zbytky vykuřovadel za pomocí plochého jídelního nože a sítko omyjte pod tekoucí vodou. Případně černé šmouhy jemně otřete z misky hadříkem namočeném v mýdle nebo neškrábavém saponátu. Jednou za čas můžete bezpečně umýt sítko v myčce. K vyčištění sítka můžete použít i speciální kartáček.

Upozornění: při manipulaci s otevřeným ohněm dbejte vždy zvýšené opatrnosti a nenechávejte svíčku v pícce hořet bez dozoru - zejména pokud jsou v její blízkosti děti a domácí zvířata. Pro zvýšení ochrany a bezpečnosti doporučuji zapálenou pícku místit na nehořlavou podložku (např. kovový tácek, achátový plátek, šungitovou destičku apod.). Achát a šungit zajistí nejen tepelnou izolaci, ale navíc poskytnou úžasnou energii.

Barva: černá 

Rozměry: 8 x 8 cm

Materiál: kov

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.3.2024
Moc, produkt se mi líbí, zboží dorazilo rychle. Děkuji