Vonný jehlánek / františek RŮŽE

Jehlánky s typicky květinovou vůní rozkvetlých růží.

Skladem
6 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Jednou z nejvzácnějších květin světa je jednoznačně damašská růže. Tato nádherná královna květin původně pochází ze Sýrie, starověkého Damašku a je již od dob antiky ceněna jako vzácná vonná substance, přidávána do většiny luxusních parfémů a vonných směsí. Dnes najdeme nejkvalitnější růže v Bulharsku, kde se v údolí Kazanlak pěstují vzácné druhy růží Rose Otto Damascena, vyznačující se mimořádně opojnou a silnou vůní. růže je zasvěcena bohyni lásky Afroditě.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednoduší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete ji použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rozžhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Růže:

  • je symbolem a kuřidlem lásky, romantiky, manželství, smyslnosti a milostných chvil
  • smyslná, květinová opojná a jemně podmanivá vůně růže patří mezi nejvzácnější a nejcennější vonné substance na celém světě
  • při vykuřování růže uvolňuje projasňuje a zlepšuje náladu, podporuje laskavost, dobromyslnost a schopnost soucitu
  • považuje se také za květinu ochrannou
  • zajišťuje bezpečí zamilovaných párů, z toho důvodu je i oblíbenou svatební květinou

Uvedená cena je za 1ks.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: