Vonný jehlánek / františek PAČULI

Jehlánky s výrazně zemitou vůní léčivé exotické pačule.

Skladem
6 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Pačule vonná je exotická rostlina, pěstovaná v oblastech Indonésie a Jižní Ameriky, z níž se destilací získává éterická silice s názvem pačuli. Pro její typickou, zemitou vůni, která má výrazné léčivé a hojivé účinky na lidskou psychiku, se odpradávna přidává do parfémů a vonných směsí.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednoduší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete ji použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rozžhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Pačuli:

  • vůně pačulové silice je velice výrazná a nelze ji přirovnat k žádné jiné vůni. Vyznačuje se silnou, dalo by se říci, až těžkou, zemitou vůní, s kořeněnými a bylinkovými podtóny
  • vyznačuje se výrazně uklidňujícími účinky, odbourává strach, nervozitu, stres a obavy
  • uzemňuje, dezinfikuje a osvěžuje vzduch

Uvedená cena je za 1ks.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: