Vonný jehlánek / františek LOTOSOVÝ KVĚT

Jehlánky se sladce květinovou, hřejivou a balzámovitou vůní.

Skladem
6 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Přeneste se spolu s lotosovým květem do tajuplného údolí Šangri-la - sídla bohů a spiritismu. Posvátné květy této nádherné a houževnaté rostlinky jsou uctívány v mnoha náboženstvích, zejména v buddhismu a hinduismu. V egyptské mytologii byl lotos symbolem boha Slunce. Představuje věčnost, znovuzrození a duchovnost.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednoduší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete ji použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rozžhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Lotosového květu:

  • jemně květinová vůně, s lehce kořeněnými podtóny blahodárně působí na naši duši
  • zklidňuje mysl, emoce, pomáhá při stavech rozrušení a emocionálního vyčerpání
  • zbavuje stresu a ulevuje od napětí
  • přináší spojení mezi duchovní a fyzickou stránkou vašeho bytí

Uvedená cena je za 1ks.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: