Vonný jehlánek / františek CITRONOVÁ TRÁVA

Jehlánky s osvěžující vůní sladkých citrusových plodů.

Skladem
6 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Lemongrass, u nás též známý pod názvem citronová tráva, je vytrvalá tropická tráva, z jejíchž listů se listuje éterická silice s výraznou a svěží citrusovou vůní, která se díky blahodárným účinkům na lidskou psychiku, hojně využívá v aromaterapii, parfumerii, kosmetice a obřadech vykuřování. Působí kladně nejen na lidksou psychiku, ale díky obsaženým flavonoidům, je považována za rostlinku s účinky léčivými.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednoduší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete ji použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rozžhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Citronové trávy:

  • svěží, sladce citrusová a exotická vůně, s lehce kořeněným podtónem velmi účinně vyrovnává a harmonizuje lidské emoce
  • uvolňuje, uklidňuje, čistí, harmonizuje, posiluje, povzbuzuje - dodává životní sílu a vitalitu
  • odstraňuje napětí a nervozitu
  • zklidňuje mysl, pomáhá nám nalézt vnitřní klid a stabilitu
  • zmírňuje únavu, revitalizuje, pomáhá proti bolestem hlavy a migrénám, desinfikuje vzduch a odpuzuje hmyz

Uvedená cena je za 1ks.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: