Vonný jehlánek / františek AMBRA

Jehlánky s příjemnou sladkou, vanilkovou a opojnou vůní indického agaru.

Skladem
6 Kč –33 % 4 Kč
Gift Card 2024 02 24T173244.250
6 Kč –33 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Zlatá indická ambra, známá též pod názvem indický agar, je polotuhá směs pryskyřice, vytvořená ayurvédskými lékaři pro zlepšení nálady. Obvykle se skládá z jantaru, styraxu, benzoe, pižma a labdana. Pro svou opojnou a úžasnou vůni je vysoce ceněnou a vyhledávanou vonnou substanství v parfumérii. Přezdívá se ji "Královna všech vůní".

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednoduší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete ji použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rozžhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Ambry:

  • bohatá, exotická, sladce balzámovitá vůně silně připomínající vanilku, med, s jemnými květinovými podtóny se dokonale hodí pro celkové uklidnění, projasnění a zlepšení nálady
  • přináší duševní i fyzickou pohodu, používá se pro léčení psychických a emocionálních problémů, stavů napětí, úzkosti, deprese, stresů a strachů
  • posiluje lásku, prohlubuje vášeň, přináší radost a štěstí
  • navozuje příjemný pocit harmonie a lehké euforie
  • afrodiziakum, zajišťuje klidný spánek, ženám pomáhá při potížích s premenstruačním syndromem

Uvedená cena je za 1ks.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: