Vonná svíčka ve skle Ajurvéda Vata dosha s vůní JASMÍNU A NOČNÍHO HYACINTU

Skladem
389 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Svíčka plná přírodních ajurvédských éterických olejů je ručně nalita do skleněného kalíšku. Skvělá rovnováha mezi uklidňující silou levandule a osvěžující citrusovou esencí citronové trávy z ní činí ideální směs éterických olejů pro Tridosha.

JASMÍN působí na naše emoce a psychiku. Přivolává pocit radosti a štěstí, zmírňuje stres a uvolní napětí, má antidepresivní účinky, zklidňuje emoce a mysl. Vůně jasmínu je výtečná na psychiku, ale pomáhá také se zdravotními potížemi jako jsou potíže s dýchacím ústrojím, zmírnění dráždivého kašle, zánět jater, léčí chrapot a bolest v krku.

ŽLUTÁ BARVA je ze všech barev nejintenzivnější a nejzářivější, odpovídá slunci a jeho paprskům.  Žlutá je vznešenost sama, evokuje představivost a tvořivost, odhodlání k prozkoumávání nových cest a přináší víru v nové začátky. Uklidňuje naše city, emoce, dodává nám chuť do života, posiluje fyzickou sílu. Má příznivý vliv na výsledek naší snahy. Zažehná jakékoliv nepřízně osudu, podpoří vytváření všeho pozitivního v životě, neboť žlutá prezentuje energii světla. Rozvíjí intelekt, soustředění a organizační schopnosti. Je barvou vědomí, komunikace, myšlení, inspirace, sebedůvěry, rozvahy a intuice. Zvyšuje sebevědomí.

Žlutá barva povzbuzuje, přináší optimismus, harmonii, uvolnění a osvobození. Má příznivý vliv na stavy deprese, na nemoci ledvin, revmatismus, artritidy a posiluje paměť.

V tomto nádherné svíčce se tóny čerstvých indických jasmínových květů skvěle kombinují s bílými květy tuberózy a vytvářejí tuto povznášející a stres uvolňující vůni. Tato vůně se dobře hodí k vata doshaBudete doslova okouzleni příjemnou vůní, tvořící podmanivou atmosféru pro uklidnění mysli i těla, pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života. Působí antistresově.


DOSHA je základní energetická charakteristika a základem trvalého zdraví je rovnováha třech dóš: váta, pitta a kapha

TRIDOSHA se skládá z 5 prvků (mahabhutas), vzduchu, éteru, ohně, vody a země.

Slovo váta pochází za sanskritu (starobylého indického jazyka) a jeho významem je pohyb nebo vítr. Váta je nejdůležitější složkou systému tridóši, říká se o ní, že je královnou dóš. V těle zodpovídá za fyzické pohyby, nervové a mentální pochody, ale také za oběhový, dýchací, trávící a vylučovací systém. Mrknutí oka, pohyb svalu, tlukot srdce, pohyb cytoplazmy v buňkách i přenos neutronů, to vše řídí váta princip. Kosmickým vztahem váty je vítr a jejím hlavním principem je změna. Jejími elementy jsou vzduch a prostor, ovlivňuje tedy aktivitu a pohyb.

Vátu tvoří dva z pěti základních elementů, element vzduchu a element prostoru (éteru).
Vzduch – je jednou z věčných substancí, která v kombinaci s duší vytváří osobnost. Prostor – neboli éter odpovídá dutinám těla, například ústům a nosu.

  

Hmotnost: cca 200 g. 

Doba hoření: 55 hodin.

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

Svíčka je vyrobena z kokosového másla a sojového vosku. 

Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce se střapcem.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: