Vonná svíčka ve skle Ajurvéda Tridosha s vůní LEVANDULE A CITRÓNOVÉ TRÁVY

Skladem
389 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Svíčka plná přírodních ajurvédských éterických olejů je ručně nalita do skleněného kalíšku. Skvělá rovnováha mezi uklidňující silou levandule a osvěžující citrusovou esencí citronové trávy z ní činí ideální směs éterických olejů pro Tridosha.

CITRÓNOVÁ TRÁVA vás nadchne svou ojedinělou svěží vůní, která povzbuzuje, duševně očišťuje a dodává pozitivní vhled do života. Je vhodný ve chvílích, kdy potřebujete dodat okamžitou vzpruhu a odpoutat se od starostí všedního dne. 

LEVANDULE pomůže pochopit princip protikladů a přijmout existenci dobra i zla. Harmonizuje srdce a umožní vyzařovat lásku kolem sebe. Je velmi účinná proti bolesti a křečím různého původu, ať už jsou to svaly, klouby, kosti, břišní oblast nebo zuby a hlava. Přináší výrazné nervové zklidnění. Oceníte její sílu, pokud trpíte nespavostí a nebo jste ve velké psychické zátěži.

FIALOVÁ BARVA střapce je základní barvou mystiky, magie, meditace, duchovních schopností, spirituality, záhad a tvůrčích schopností. Vibrace fialové barvy ovlivňují šestý smysl a tím také odpovědnost. Rozptyluje negativní myšlenky, pocity úzkosti, pročišťuje metabolismus, podporuje fantazii. 

Fialová je barva uvážlivosti a promyšleného jednání. Navíc zastupuje rovnováhu mezi smysly a duchem, vášní a rozumem, ovšem i láskou a moudrostí, neboť je smíchána ve stejném poměru z červené a modré.


DOSHA je základní energetická charakteristika a základem trvalého zdraví je rovnováha třech dóš: váta, pitta a kapha

TRIDOSHA se skládá z 5 prvků (mahabhutas), vzduchu, éteru, ohně, vody a země.

  

Hmotnost: cca 200 g. 

Doba hoření: 55 hodin.

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

Svíčka je vyrobena z kokosového másla a sojového vosku. 

Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce se střapcem.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: