Vonná svíčka ve skle Ajurvéda Pitta dosha s vůní AQUA OUD

Skladem
389 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Luxusní svíčka ve skle Ajurvéda Pitta dosha s aromatickou vůní aquilárie. Osvětlete si svou cestu k vnitřní harmonii pomocí této ručně zpracované exkluzivní vonné svíčky z kokosového másla a sójového vosku. Svíčka plná přírodních ájurvédských éterických olejů je ručně nalita do skleněného kalíšku. Aquilárie, v arabštině zvaná oud, je podmanivá vůně, která probudí vaše smysly. 

 

Modrá barva střapce symbolizuje mír, komunikaci, inspiraci, vyjádření, důvěru, věrnost a víru.
Modrá barva aktivuje 5. čakru, čakru hrdla (krční čakru) - Vissudhu.

Modrá brava představuje ochranu, moudrost, zdraví, štěstí, věrnost, trpělivost. Je barvou neomezených možností, čistoty duše, odpuštění, duchovní touhy, lásky, věrnosti a důvěry. Je inspirující, pomáhá k ujasnění si priorit, cílů, přání. Uklidňuje a napomáhá uvědomění si pravdy a zmatků v neklidném nitru. Modrá rezonuje s jemnými emocemi, trpělivostí, hlubokými city, něhou a věrností. Prohlubuje rozvážnost a opatrnost v mezilidských vztazích. Vyzařuje klid a tiší hysterické povahy. Prohlubuje esoterické cítění, zlepšuje komunikaci, zklidňuje duševní traumata. Ruší negativní vlivy z vnějšího okolí, pohlcuje napětí, zlo a zlobu. Příliš modré však podporuje přehnaný idealismus.

V této nádherné svíčce se tajemná vůně aquilárie rozvíjí v sladkou a smysly povznášející vyrovnanou vůni, nastolující vnitřní rovnováhu a Tato vůně se dobře hodí k pitta doshaBudete doslova okouzleni příjemnou vůní, tvořící podmanivou atmosféru pro uklidnění mysli i těla, pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života. Působí anti stresově.


DOSHA je základní energetická charakteristika a základem trvalého zdraví je rovnováha třech dóš: váta, pitta a kapha

TRIDOSHA se skládá z 5 prvků (mahabhutas), vzduchu, éteru, ohně, vody a země.

Pitta je sanskrtské slovo, které znamená „oheň“ nebo „hořet.“Kosmickým vztahem pitty je Slunce a jejím hlavním principem je přeměna. V těle ovlivňuje metabolismus neboli látkovou výměnu, trávení, vstřebávání živin, tělesnou teplotu, barvu pokožky a lesk očí, inteligenci a chápání.

Pittu tvoří dva z pěti základních elementů, element ohně a element vody.
Možná to zní protikladně, uveďme tedy příklad, že osoby typu pitta mají všeobecně pocit tepla (oheň) a zároveň se nadměrně potí (voda). V povaze oheň způsobuje přílišnou horlivost a voda sklony k překotným změnám.

  

Hmotnost: cca 200 g. 

Doba hoření: 55 hodin.

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

Svíčka je vyrobena z kokosového másla a sojového vosku. 

Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce se střapcem.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: