Vonná svíčka Ajurvéda Vata dosha s vůní JASMÍNU A BÍLÉ TUBERÓZY

Luxusní svíčka v měděné misce Ajurvéda Pitta dosha Vata dosha s aromatickou vůní jasmínu a bílé tuberózy.

Skladem
Značka: Song of India
489 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Podmanivá vůně, která uklidní vaše smyslyOsvětlete si svou cestu k vnitřní harmonii pomocí této ručně zpracované exkluzivní vonné svíčky z kokosového másla a sójového vosku. Svíčka plná přírodních ájurvédských éterických olejů je ručně nalita na 2 knoty do nádherné měděné nádoby. Hmotnost: 200 g, průměr cca 9 cm, výška cca 6 cm. Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce.

V tomto nádherné svíčce se tóny čerstvých indických jasmínových květů skvěle kombinují s bílými květy tuberózy a vytvářejí tuto povznášející a stres uvolňující vůni. Tato vůně se dobře hodí k vata doshaBudete doslova okouzleni příjemnou vůní, tvořící podmanivou atmosféru pro uklidnění mysli i těla, pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života. Působí antistresově.

Dosha (dóša) je základní energetická charakteristika a základem trvalého zdraví je rovnováha třech dóš: váta, pitta a kapha. Váta znamená "pohyb". Má spojitost s pohybem jak fyzickým tak psychickým. Reguluje krevní oběh, nervový systém, dýchání. Z přírodních sil nejvíce ovlivňuje vátu vzduch. 

Charakteristika lidí s převažující vata dosha:
Nadšení, plní vnitřního světla, kreativní a entuziastičtí, s atletickou postavou. Někdy jsou neklidní nebo trpí poruchami spánku.

Hmotnost: 200 g; průměr cca 9 cm, výška cca 6 cm. Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce.

Z kokosového másla a sojového vosku.

Zapálení svíčky
Věříme, že pouhé zapálení svíčky by mělo přinést potěšení a pocit pohody. Když si užíváte jemnou vůni této pomalu hořící ajurvédské svíčky, doporučujeme vám najít vnitřní mír a klid, aby vaše skutečné vnitřní světlo mělo šanci zářit kolem vás. Hořící svíčku pokládejte pouze na nehořlavý povrch. Při odchodu z místnosti nezapomeňte svíčku sfouknout. Nenechávejte ji v dosahu dětí. 

 

Méně kouře a sazí díky dvojitému bavlněnému knotu
S přírodními éterickými oleji
V měděné ručně vyrobené tradiční indické nádobě, zdobené důlky

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: