Vonná svíčka Ajurvéda Kapha dosha s vůní ŠALVĚJE A MÁTY

Luxusní svíčka v měděné misce Ajurvéda Kapha dosha se středomořskou vůní šalvěje a máty

Skladem
489 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Osvětlete si svou cestu k vnitřní harmonii pomocí této ručně zpracované exkluzivní vonné svíčky z kokosového másla a sójového vosku. Svíčka plná přírodních ájurvédských éterických olejů je ručně nalita na 2 knoty do nádherné měděné nádoby. Skvělá rovnováha mezi uklidňující silou levandule a osvěžující citrusovou esencí citronové trávy z ní činí ideální směs éterických olejů pro Tridosha. 

Středomořská kombinace vůně šalvěje a máty probudí vaše smysly, osvěží vzduch a pomůže eliminovat jakýkoli nepříjemný zápach. Ideální vůně pro váš domov - ložnici, obývací prostor a koupelnu, ale i pro vaše pracoviště. 

Dosha (dóša) je základní energetická charakteristika a základem trvalého zdraví je rovnováha třech dóš: váta, pitta a kapha. Kapha znamená "stabilita" a ve spojitosti s tělem znamená kostru, zuby a nehty.

Charakteristika lidí s převažující vata dosha: Klidní, milující a chápaví s působivou postavou a dobře definovanými funkcemi. Mohou vykazovat tendenci k přejídání, vyhýbání se cvičení a nadměrnému spánku.

Hmotnost: 200 g; průměr cca 9 cm, výška cca 6 cm. Svíčka je dodávána v luxusní papírové krabičce.

Z kokosového másla a sojového vosku.

Zapálení svíčky
Věříme, že pouhé zapálení svíčky by mělo přinést potěšení a pocit pohody. Když si užíváte jemnou vůni této pomalu hořící ajurvédské svíčky, doporučujeme vám najít vnitřní mír a klid, aby vaše skutečné vnitřní světlo mělo šanci zářit kolem vás. Hořící svíčku pokládejte pouze na nehořlavý povrch. Při odchodu z místnosti nezapomeňte svíčku sfouknout. Nenechávejte ji v dosahu dětí. 

 

Méně kouře a sazí díky dvojitému bavlněnému knotu
S přírodními éterickými oleji
V měděné ručně vyrobené tradiční indické nádobě, zdobené důlky

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: