Svíčka s TYGŘÍM OKEM 14cm

Skladem
199 Kč
Kategorie: SVÍČKY & SVÍCNY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Svíčka s TYGŘÍM OKEM je ručně vyrobena z přírodního krystalického vosku, bez parfemace.

Přirozeně uvolňuje harmonizační energii k vlastnímu záměru. Navíc ve svíčce najdete jeden až dva kusy krystalu kamene - minerálu. Tento kámen po vypálení svíčky očistěte pod tekoucí vodou a noste u sebe např. v kapse, kabelce, položte pod polštář, můžete s ním také meditovat apod. Každý kámen je jedinečný svou strukturou i účinkem. Dochází zde k propojení energie kamene a svíčky.

TYGŘÍ OKO - je to hřejivý kámen, který dodává energii a sílu. Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Přitahuje hojnost. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech. Tygří oko je velmi užitečným kamenem při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů.

Svíčka je zabalena do celofánu se stručným popisem tygřího oka.

Pod svíčku použijte podložku.

Velikost svíčky: výška 14 cm, průměr 5 cm
Hmotnost: 250 g
Doba hoření: 32 hodin

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: