Svíčka s autorským obrázkem v plechovce 100 ml

Bílá šalvěj a levandule.

Skladem
229 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Autorská svíčka s vůní bílé šalvěje a levandule

 Svíčka v jednoduchém, plechovém obalu s víčkem, na kterém je samolepka s autorským obrázek z kouzelné dílny Jitušky v Údolí Vsetínské Bečvy.

 
 

BÍLÁ ŠALVĚJ se tradičně používá k výrobě šmouhových tyčinek pro ceremoniální účely a je široce používána Indiány v jižní Kaliforniii jako bezmýdlový šampon a oplachový kondicionér. V některých tradicích se věří, že má svou vlastní velmi silnou energii, která je nejen schopna vyčistit negativní energii, ale také získat energii pozitivní.

Esenciální olej z bílé šalvěje je skvělým pomocníkem pro ty, kterým vadí zápach z kouření. Olej z bílé šalvěje vyčistí vzduch v místnosti. Bílá šalvěj bývá také častou složkou směsí pro podporu dýchání.

LEVANDULE všeobecně nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální olej na světě.  Uklidňuje při napětí a depresi, tlumí bolesti hlavy, menstruační bolesti a dýchací obtíže. Snižuje krevní tlak, urychluje hojení, odpuzuje hmyz. Také má analgetické, protizánětlivé, antiseptické, sedativní a stimulační účinky. Levandulová silice neutralizuje pachy.
 
Pomůže pochopit princip protikladů a přijmout existenci dobra i zla. Harmonizuje srdce a umožní vyzařovat lásku kolem sebe. Je velmi účinná proti bolesti a křečím různého původu, ať už jsou to svaly, klouby, kosti, břišní oblast nebo zuby a hlava. Přináší výrazné nervové zklidnění. Oceníte její sílu, pokud trpíte nespavostí a nebo jste ve velké psychické zátěži.
  
OBSAH: 100 ml
ROZMĚRY: ⌀ 7,5 cm, výška 2,5 cm
DOBA HOŘENÍ: cca 20 hodin
100% přírodní sojový vosk, esenciální oleje, bavlněný knot
Vyrobeno ručně v České republice
 
 
U svíček je použit kvalitní bavlněný knot, o který je potřeba s láskou pečovat.
Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny. Před každým dalším zapálením je nutné zkrátit knot na 5 mm. Svíčka vám pak bude déle hořet.
Pokud uvidíte, že knot je velmi blízko ke sklu, narovnejte knoty zpět na střed.
Téměř vypálenou svíčku podkládejte podložkou, aby nedošlo k poškození povrchu pod svíčkou vlivem tepla.
Nejdůležitější ovšem je nenechávat svíčku bez dozoru. Chraňte ji proti větru, dětem i domácím zvířatům.
 
 
 
 
 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů , krystalů a esencí, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: