Set minerálních náramků - Máma a dcera - s RŮŽENÍNOVÝM SRDÍČKEM

Srdce je považováno za symbol citu a lásky.

Skladem
549 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit pouto mezi maminkou a dcerou. 

Náramky jsou vyrobeny z minerálů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek. Set je doplněn o kamínek z růženínu ve tvaru srdce.

Náramky dostanete v dárkové krabičce s Andělem, se stručným popisem minerálů a v organzovém pytlíčku.

Složení:

  • křišťál
  • růženín
  • duhová aura

KŘIŠŤÁL působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii a nabíjí nás životodárnou energií. Křišťál čistí a pokud má kolem sebe jiné minerály, dodává jim dvounásobnou energii.

RŮŽENÍN je kamenem nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. 

DUHOVÁ AURA je kamenem přinášejícím radost, naději a pozitivní pohled na svět kolem nás. Brání před negativními energiemi, čistí a vytváří prostor pro nové věci. Napomáhá sebevyjádření.

  

Minerály jsou navlečeny na  kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu.

Velikost náramku je 18cm a 14cm. 

 

VELIKOST KULIČEK:  8mm a 6mm

Soudek je z chirurgické oceli. 

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: