Set minerálních náramků - Máma a dcera - JEDNOROŽEC

Jednorožec znázorňuje sílu a moudrost. Dodává odvahu, štěstí, lásku a hojnost.

Skladem
549 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit pouto mezi maminkou a dcerou. 

Náramky jsou vyrobeny z minerálů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek. Set je doplněn o přívěsek ve tvaru jednorožce z chirurgické oceli. 

Náramky dostanete v dárkové krabičce s Andělem, se stručným popisem minerálů a v organzovém pytlíčku.

Složení:

  • jadeit
  • křišťál
  • růženín
  • jaspis

JADEIT (známý též jako nefrit) přináší svému nositeli štěstí, přátelství, zdraví a harmonii, podporuje pozitivní myšlení. Zároveň nám pomůže odhalit své pravé já, někdy tak na povrch vypluje potlačovaný vztek a upřímnost. Je znám také jako kámen, který zvyšuje lásku a kvalitu péče o rodinu.

KŘIŠŤÁL působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii a nabíjí nás životodárnou energií. Křišťál čistí a pokud má kolem sebe jiné minerály, dodává jim dvounásobnou energii.

RŮŽENÍN je kamenem nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. 

JASPIS je kamenem klidu, vyrovnanosti a jednoty. Pomáhá nám být v souladu se sebou i s okolím. Přijímat věci takové, jaké jsou a je-li třeba, prosadit se s dostatečnou energií.

  

Minerály jsou navlečeny na  kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu.

Velikost náramku je 18cm a 14cm. 

 

VELIKOST KULIČEK:  8mm

Jednorožec z chirurgické oceli 22 x x22 mm

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: