Selenitový TALÍŘ ~ GRAVÍROVANÝ Óm 10cm

Selenit je tzv. mírotvorce přinášející velmi jemné a silné energie do našich životů. Selenit je dobrým průvodcem i ochráncem na životní cestě, přičemž pomáhá udržet si jasnou mysl i čisté vibrace.

Skladem
299 Kč
Kategorie: Selenit
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Selenit v sobě nese vědění a události z minulých dob, ale umí odhalit i plán duše a dovést nás ke skutečnému potenciálu. Proto jej umisťujte doma, aby harmonizoval prostor a přizvěte ho k meditaci, aby vám pomohl odhalit, na co se nyní máte zaměřit.

VÝZNAM, ÚČINKY A VLASTNOSTI
Průsvitný až mléčně bílý perleťový lesk selenitu nabízí spojení s vyšším, duchovním světem. Otevírá korunní čakru a vnáší do mysli jas. Je to kámen s velmi klidnou energií, který dokáže nastolit hluboký mír.

Selenit nám připomíná, jak vše může existovat v rovnováze, zpřístupňuje cesty k nalezení odvěké moudrosti, která je v každém z nás uložena. Propojuje s andělskými a vyššími světy, ukotvuje tzv. nové energie v nás i v okolní realitě. Obrací sice pozornost k duchovním sférám, ale zároveň uzemňuje, vede k vytyčenému cíli.

Také je cenným pomocníkem masérů, terapeutů nebo chiropraktiků – blahodárně působí na páteř, kosti, šlachy i svaly, posiluje.

HISTORIE & LEGENDY
Název pochází od řecké bohyně Seléné, čili Měsíce. Její světlo je čisté a krásné, ale zároveň trochu smutné, neboť každou noc chodívala budit pastýře odsouzeného Diem k věčnému spánku, což se jí nikdy nepodařilo. Právě tajuplný, mléčně bílý a hluboký lesk selenitu připomíná měsíční svit.

ZAJÍMAVOSTI
Selenit je jeden z druhů sádrovce - vedle pouštní růže, alabastru nebo u nás se vyskytujícího mariánského skla.
Větší kus tohoto kamene umístěte v domácnosti a zharmonizujete tak energii celého prostoru. Vytvoříte bezpečný domov s jemnou a příjemnou energií, kde se budete cítit dobře.
Selenitovou tyčinku použijte na odstranění negativity z energetického systému. Tedy vždy, když se cítíte malátní, bez energie nebo naopak silně nervózní.

OČISTA A NABÍJENÍ
Pozor musíte dát při péči o selenit – jako krystalizovaná forma sádrovce se ve vlhku rozpouští. Také je velmi měkký. Čistěte ho myšlenkou nebo vykuřovadlem případně vonnou tyčinkou.

Mantra ÓM je nejvýznamnější buddhistická mantra vůbec. Je nazývána mantrou soucitu, má však podstatně větší a velmi hluboký duchovní význam. Působí proti všem stavům mysli, jež nám přináší utrpení a je nápomocna v usilování o vystoupení z koloběhu znovuzrození, přináší štěstí a blaho všem cítícím bytostem na všech úrovních. V buddhistických zemích je chápána jako symbol ochrany a proto často umisťována do příbytku či vyobrazována na různých předmětech.

Přítomnost této mantry či jejího symbolu zvyšuje naše duchovní vědomí a koncentraci.

 

Selenitový talíř  můžete použít např. pod skleničku s vodou, na další minerály....

Talíř má cca 10cm. 

Foto: ilustrační.

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: