RŮŽENÍN surový svícen 970g

Skladem
439 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč
  • dekorační svícen z přírodního kamene
  • druh polodrahokamu: růženín
  • tento svícen je originální svým tvarem
  • spodní strana je hladká
  • svícen má otvorem na standardní čajovou svíčku (cca 4cm) 
  • rozměry svícnu: cca 11 x 9 x 4 cm (délka x šířka x síla)
  • váha: 970g
  • uvedená cena je za 1 kus svícnu z růženínu včetně 1 ks čajové svíčky
  • původ: Brazílie

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Posiluje funkci srdce, reguluje srdeční rytmus. Napomáhá při léčbě psychosomatických obtíží, způsobených potlačenými emocemi. Navozuje klidný spánek, ve chvílích citového rozrušení. Růženín pomáhá při léčbě neplodnosti a nemocí pohlavních orgánů. Také je pomocníkem při onemocnění krve. Masáží oblázkem růženínu prokrvíte svou pokožku. Pomáhá čistit prostor od elektromagnetického smogu, proto je vhodné umístit růženín v blízkosti televize, počítače a dalších elektrických přístrojů, především v ložnici. Pro nerušený spánek je vhodné umístit vedle lůžka růženín spolu s křišťálem a černým turmalínem.

Růženín podporuje a posiluje meditaci. Má silné ochranné vlastnosti.

Psychika: Citlivost, Empatie, Kreativita, Mezilidské vztahy, Přátelství, Rozhodování, Trpělivost.
Energie: Citové blokády, Meditace, Nesobecká láska, Ochrana, Vnímavost.

OČISTA A NABÍJENÍ
Pokud růženín používáte pravidelně, očistěte ho po každém použití. Používáte-li jej pro harmonizaci prostoru, pak jednou týdně. Nabíjíme delší dobu na nepřímém slunci. Odkládáme ho na drůzu křišťálu nebo ametystu.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: