Pytlíček "pro štěstí" s čínskými mincemi

Skladem
89 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Pytlíček se symbolem Shri Yantra obsahuje:

  • 12 ks čínské mince
  • 0,5 m červené hedvábné šňůrky
  • popis významu čínských mincí
  • popis významu Shri Yantra a čaker

Čínské mince

Klasický symbol štěstí a prosperity. Talisman pro získání a podporu štěstí, bohatství, úspěchu, harmonie a lásky v životě. Jejich kulatý tvar s čtvercovým otvorem uprostřed je symbolem harmonie nebe a země. Ve feng šuej jsou mince uplatňovány též jako amulet nebo symbol ochrany. Určitý počet mincí (3,5,7 nebo 9), navázaných na červených stužkách, se zavěšují nad hlavní vchod do domu pro přivolání štěstí a odvrácení neštěstí.

Použití ve feng šuej: oblast bohatství a kariéry

  • 9 mincí na červené stužce přináší nepřetržité štěstí
  • 1 mince na stužce zavěšená do oblasti bohatství, položená v pokladně nebo nošena v peněžence, přitahuje a udržuje přísun peněz
  • 3 mince vystavené v mističce na psacím stole pro přísun štěstí, úspěchu a hojnosti
  • aby proud peněz nikdy nevyschl - 3 mince samostatně vložené do pokladny.

Symbol na pytlíčku Shri yantra v barvách čaker

Šrí Jantra (Shri Yantra) - symbol posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Ochrana před negativními energiemi a nebezpečím.

Čakry jsou neviditelná centra v našem těle, která pracují s energiemi – odvádějí tu škodlivou, a naopak zajišťují přísun té čisté. Často bývají znázorňovány jako lotosové květy, je jich 7 základních a každá z nich má svou vlastní barvu, symbol a význam.

 

Rozměry:

pytlíček cca 10x11 cm; mince cca 2 cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: