Provázkový náramek KABBALAH / KVĚT ŽIVOTA

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
149 Kč
Kategorie: Provázkové náramky
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Provázkový náramek – stylový, elegantní i přesto minimalistický náramek se symbolem KVĚT ŽIVOTA.

 

Podle spirituálního učení a cesty Kabbalah je přes levou stranu těla přijímána energie z okolního světa. Z toho důvodu by se měl červený náramek nosit na levém zápěstí, aby zabránil vstupu negativní energie do našeho těla a ochránil svého majitele. Červený náramek slouží k ochranně, předchází nemocem, chrání Vaší energii, přitahuje úspěch a štěstí.

Květ Života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Vychází z prvotního symbolu vesica piscis, který znázorňuje okamžik prvotního impulzu Stvoření. Květ Života znázorňuje základní matrici Stvoření prostoru, času a všech forem, a také provázanost a jednotu veškerého existujícího života.

FOTO: ilustrační 

Přívěšek je vyroben z chirurgické oceli 316L (18 x 23mm)

Voskovaná posuvná šňůrka

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: