Přívěsek z MĚSÍČNÍHO KAMENE ve tvaru MĚSÍCE

Skladem
149 Kč –33 % 99 Kč
Kategorie: Přívěsky
Gift Card 2023 11 10T200015.188
149 Kč –33 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Přívěsek ve tvaru měsíce z Měsíčního kamene. 

Měsíční kámen

podporuje rozvoj duše, také je symbolem plodnosti, intuice, jemnosti a mírnosti. Ženy i muže zjemňuje, zmírňuje jejich hrubost a necitelnost. Tento jemný průvodce podporuje spojení s naší duší a s poznáním hlubokého citu, který stojí za každým pevným vztahem. Jeho záře chladí citové rány a uklidňuje rozbouřenou mysl. Pomáhá při řešení mileneckých problémů.

Měsíční kámen je především ženský kámen, ženy chrání a léčí. Provází je v meditativních cestách do jejich nitra. Dívkám pomáhá rozvinout ženskost.

Ulevuje a chrání v těhotenství, zmírňuje ranní nevolnosti. Při kojení podporuje tvorbu mléka. Upravuje funkci vaječníků, pomáhá k pravidelnému menstruačnímu cyklu a ulevuje při nepříjemných projevech přechodu. Harmonizuje funkci hormonálního systému, detoxikuje organismus, léčí problémy s kůží, vlasy, oči, slinivku, játra a zklidňuje hyperaktivní děti.

OČISTA A NABÍJENÍ

Pod proudem vody nebo přes noc v misce s vodou spolu s křišťálem. Nabíjíme při dorůstajícím měsíci a při úplňku.

 


Jedná se o přírodní produkt, přesná velikost, tvar a barva se tedy mohou lišit. Každý kus je originál. :)
 

Kovové očko neobsahuje nikl, olovo a kadmium. To znamená, že tyto kovy nejsou obsaženy nebo v malých množstvích, která spadají do platných evropských norem pro bezpečnost výrobků.

Rozměry± 2 x 1,5 cm

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: