Přívěsek z AMETYSTU ve tvaru MĚSÍCE

Skladem
149 Kč
Kategorie: Přívěsky
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Přívěsek ve tvaru měsíce z Ametystu. 

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nesla ostatní a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění a přijmout nové myšlenky. Rozvíjí intuici, ochraňuje a dodává optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

OČISTA A NABÍJENÍ

Pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou přes noc. Nabíjet ametyst můžete na horském křišťálu. Na slunci ametyst ztrácí svou barvu.


Jedná se o přírodní produkt, přesná velikost, tvar a barva se tedy mohou lišit. Každý kus je originál. :)
 

Kovové očko neobsahuje nikl, olovo a kadmium. To znamená, že tyto kovy nejsou obsaženy nebo v malých množstvích, která spadají do platných evropských norem pro bezpečnost výrobků.

Rozměry± 2 x 1,5 cm

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: