Organzový pytlíček s KŘIŠŤÁLEM a kartičkou RADOST ZE ŽIVOTA

Skladem
69 Kč
Kategorie: ostatní minerály
Gift Card 2024 04 05T211637.475
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Bílý organzový pytlíček obsahuje:

  • minerál Křišťálu
  • kartičku se stručným významem křišťálu
  • kartičku Radost ze života s popisem

KŘIŠŤÁL - Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie.

 

KARTIČKA RADOST ZE ŽIVOTA - laminovaná oboustranná karta. Z jedné strany je obrázek a z druhé strany najdete popis obrázku a afirmaci, díky které můžete s obrázkem hlouběji pracovat.

Obraz vyzařuje radost a lehkost bytí. Přináší svěžest a novou chuť do života, schopnost radovat se z maličkostí a z přítomného okamžiku. Osvěžuje atmosféru a podporuje dobrou náladu a schopnost vidět, že na světě je krásně. Probouzí touhu tvořit, užívat si darů hojnosti, které život poskytuje.

 

FOTO: ilustrační

ROZMĚR: minerál cca 3cm; kartička s popisem minerálu: 9x9cm; kartička s obrázkem: 10,5x7,5cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: