Organzový pytlíček s KŘIŠŤÁLEM a kartičkou HARMONIE VZTAHU

Skladem
69 Kč
Kategorie: ostatní minerály
Gift Card 2024 04 05T213632.033
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Bílý organzový pytlíček obsahuje:

  • minerál Křišťálu
  • kartičku se stručným významem křišťálu
  • kartičku Harmonie vztahu

KŘIŠŤÁL - Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie.

 

KARTIČKA HARMONIE VZTAHU - laminovaná oboustranná karta. Z jedné strany je obrázek a z druhé strany najdete popis obrázku a afirmaci, díky které můžete s obrázkem hlouběji pracovat.

Spirály na obraze se točí oběma směry. Ladí a vyrovnávají vztahové energie. Ženský a mužský princip. Jin a Jang. Každý je ve svém prostoru a přitom zároveň sdílí společně jeden. Harmonie partnerství. Plynutí, spolupráce a souznění. Podle Feng-šuej je dobré obrázek umístit do oblasti partnerství, kde pomůže zharmonizovat dynamické energie vztahu. Svými barvami a tvary má uklidňující a ztišující účinky, což pomáhá hlavně ve vtazích, kde jsou časté hádky či neshody. Podporuje také vzájemnou komunikaci a porozumění mezi partnery.

 

FOTO: ilustrační

ROZMĚR: minerál cca 2,5cm; kartička s popisem minerálu: 9x9cm; kartička s obrázkem: 10,5x7,5cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: