Organzový pytlíček s KŘIŠŤÁLEM a kartičkou ANDĚL ELOA

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
69 Kč
Kategorie: ostatní minerály
Položka byla vyprodána…
Gift Card 2024 04 05T213210.694
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Bílý organzový pytlíček obsahuje:

  • minerál Křišťálu
  • kartičku se stručným významem křišťálu
  • kartičku Anděl Eloa

KŘIŠŤÁL - Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie.

 

KARTIČKA ANDĚL ELOA - laminovaná oboustranná karta. Z jedné strany je obrázek a z druhé strany najdete popis obrázku a afirmaci, díky které můžete s obrázkem hlouběji pracovat.

Anděl Eloa, pomocník a průvodce při obtížných životních zkouškách. Poskytuje podporu ve chvílích, kdy si nevíme rady a cítíme se těžce a ztraceně. Podporuje komunikaci s naší duší a jejími záměry. Díky tomu, že budeme schopni lépe naslouchat a rozumět řeči naší duše, lépe pochopíme důvody událostí, které se nám dějí. Porozumíme jejich smyslu, uzdravíme je a můžeme pokračovat dál. Komunikace, s naším vyšším já, nám dodává vnitřní jistotu, sílu a schopnost úspěšně řešit problémy.

 

FOTO: ilustrační

ROZMĚR: minerál cca 2,5cm; kartička s popisem minerálu: 9x9cm; kartička s obrázkem: 10,5x7,5cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: