Namaste India Vonné tyčinky Inspirovány Zemí PALO SANTO & ROSEMARY / ROZMARÝN

Skladem
69 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Tyčinky jsou ručně vyráběny jen z těch nejčistších přírodních surovin. Obsahují vonné bylinky s esenciálními oleji a tato směs vytváří symfonii vůní, která Vás přenese do srdce nedotčené krajiny.

Přijměte uzemňující esenci Země pomocí vonných tyčinek s rozmarýnem. Tato vůně zachycuje příjemné aroma čerstvého rozmarýnu a nabízí smyslnou cestu bujnými bylinkovými zahradami. Když zapálíte tyto tyčinky, nechte se obklopit zemitými tóny rozmarýnu a vytvořte si klidnou atmosféru ideální pro meditaci, introspekci a spojení s vyživující energií Země.

Velmi kvalitní indické tyčinky, mají příjemnou vůni relaxačních účinků a při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní. Jsou určeny především k meditaci, vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor.

Tyto vonné tyčinky se svojí vůní dotýkají Vašich smyslů a po dlouhou dobu ve vzduchu vytvářejí čistou atmosféru, která pohladí Vaše tělo, mysl i duši.

Tyto úžasné tyčinky jsou vyrobeny ze 100% přírodních kvalitních surovin (himálajských bylin, dřevin a esenciálních olejů). Tyčinky jsou ručně rolované, směs vonných bylin je nanášena na bambusové dřívko.

 

Obsah balení: 9 ks

Vůně: Palo Santo & Rozmarýn

Délka tyčinek: 21 cm

Doba hoření: výrobce neuvádí

Země původu: Indie

Použití: Vonnou tyčinku umístěte do stojanu na to určeném. Potom tyčinku zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte pouze doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během doutnání zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: