Namaste India Vonné tyčinky Inspirovány Zemí PALO SANTO & ROSE / RŮŽE

Skladem
69 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Tyčinky jsou ručně vyráběny jen z těch nejčistších přírodních surovin. Obsahují vonné bylinky s esenciálními oleji a tato směs vytváří symfonii vůní, která Vás přenese do srdce nedotčené krajiny.

Dopřejte si křehkou krásu Země s vůní růží. Sladké květinové tóny růže se při těchto vonných tyčinek jemně rozvíjejí a navozují pocit lásky a harmonie. Dovolte jemné a uklidňující vůni růže, aby pročistila váš prostor a pozvala milující energii Země k léčení a omlazení vašeho ducha.

Velmi kvalitní indické tyčinky, mají příjemnou vůni relaxačních účinků a při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní. Jsou určeny především k meditaci, vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor.

Tyto vonné tyčinky se svojí vůní dotýkají Vašich smyslů a po dlouhou dobu ve vzduchu vytvářejí čistou atmosféru, která pohladí Vaše tělo, mysl i duši.

Tyto úžasné tyčinky jsou vyrobeny ze 100% přírodních kvalitních surovin (himálajských bylin, dřevin a esenciálních olejů). Tyčinky jsou ručně rolované, směs vonných bylin je nanášena na bambusové dřívko.

 

Obsah balení: 9 ks

Vůně: Palo Santo & Růže

Délka tyčinek: 21 cm

Doba hoření: výrobce neuvádí

Země původu: Indie

Použití: Vonnou tyčinku umístěte do stojanu na to určeném. Potom tyčinku zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte pouze doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během doutnání zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: