Minerální náramek v dárkové krabičce s Andělem

růženín, ametyst, křišťál, karneol

Skladem
269 Kč –29 % 189 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Gift Card 2024 03 29T223759.982
Novinka
269 Kč –29 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Náramek dostanete v dárkové krabičce s Andělem, se stručným popisem minerálů.

Složení:

  • růženín
  • křišťál
  • ametyst
  • karneol

 

RŮŽENÍN je kamenem nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. 

KŘIŠŤÁL působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii a nabíjí nás životodárnou energií. Křišťál čistí a pokud má kolem sebe jiné minerály, dodává jim dvounásobnou energii.

AMETYST je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nesla ostatní a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění a přijmout nové myšlenky. Rozvíjí intuici, ochraňuje a dodává optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

KARNEOL je stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, rozptyluje negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, navozuje klidný spánek a zahání noční můry. 

  

Minerály jsou navlečeny na  kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu.

Velikost náramku je 18cm.

 

VELIKOST KULIČEK:  kuličky jsou ve tvaru oválku cca 0,8 cm.

Soudek je z chirurgické oceli. 

 

 

  

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: