Minerální náramek SELENIT 6mm

Skladem
249 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Gift Card 2024 03 09T190339.494
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Selenit nám připomíná, jak vše může existovat v rovnováze, zpřístupňuje cesty k nalezení odvěké moudrosti, která je v každém z nás uložena. Propojuje s andělskými a vyššími světy, ukotvuje tzv. nové energie v nás i v okolní realitě. Obrací sice pozornost k duchovním sférám, ale zároveň uzemňuje, vede k vytyčenému cíli.

Také je cenným pomocníkem masérů, terapeutů nebo chiropraktiků – blahodárně působí na páteř, kosti, šlachy i svaly, posiluje.

HISTORIE & LEGENDY
Název pochází od řecké bohyně Seléné, čili Měsíce. Její světlo je čisté a krásné, ale zároveň trochu smutné. Právě tajuplný, mléčně bílý a hluboký lesk selenitu připomíná měsíční svit.

OČISTA A NABÍJENÍ
Čistěte ho vykuřovadlem případně vonnou tyčinkou.

VELIKOST: 6 mm

FOTO: ilustrační (může se lišit barevnost minerálů, žíhání...)

K náramku můžete přikoupit DÁRKOVOU KRABIČKU S ANDĚLEM.

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: