Minerální náramek se SRDÍČKEM

křišťál, sodalit, jadeit, růženín

Skladem
349 Kč –34 % 229 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Gift Card 2024 03 29T223003.159
Novinka
349 Kč –34 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Náramek dostanete v dárkové krabičce s Andělem, se stručným popisem minerálů.

Složení:

  • křišťál
  • jadeit
  • sodalit
  • růženín

KŘIŠŤÁL působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii a nabíjí nás životodárnou energií. Křišťál čistí a pokud má kolem sebe jiné minerály, dodává jim dvounásobnou energii.

JADEIT (známý též jako nefrit) přináší svému nositeli štěstí, přátelství, zdraví a harmonii, podporuje pozitivní myšlení. Zároveň nám pomůže odhalit své pravé já, někdy tak na povrch vypluje potlačovaný vztek a upřímnost. Je znám také jako kámen, který zvyšuje lásku a kvalitu péče o rodinu.

RŮŽENÍN je kamenem nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. 

SODALIT prohlubuje intuici a jasné vidění. Při meditacích nám pomáhá rozlišit podstatné a nepodstatné věci. Pomáhá žít v pravdě, zbavit se předsudků a dogmat.

Mezi kameny náležejícími do centra čela má nejhutnější energii. Proto nás jeho působení spojuje se zemí a s matérií. Ukotvuje a uklidňuje emoce. Dává našim představám konkrétní podobu a pomáhá s materializací. Je skvělý pomocník při afirmacích a práci s našim záměrem.

Posiluje koncentraci, představivost i logické myšlení. Provází nás cestou životem, tak abychom pro svou fantazii neztratili ze zřetele realitu. Podporuje klid a stabilitu. pomáhá nám zůstat za všech okolností sami sebou. Dodává sebedůvěru a podporuje důslednost. Umělcům pomáhá nalézat inspiraci.

 

Minerály jsou navlečeny na  kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu.

Velikost náramku je 18cm. 

 

VELIKOST: 6 a 8mm

Srdíčko z chirurgické oceli - žluté zlato (9,5 x 10 mm).

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: