Minerální náramek ONYX fazetovaný 4mm

Skladem
119 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Onyx je kamenem dodávajícím sílu. Ocení ho každý, kdo je ve vypjaté situaci nebo ve stresu. Posílí vaši energii a dokáže ji sladit s působením vyšších sil. Usnadní kontakt s vašimi průvodci a pomůže podívat se na situaci z nadhledu. Lépe ji porozumíte a místo oběti se stanete tvůrcem vašeho osudu. Ráznost, vytrvalost a životní síla, kterou podporuje, umožní zvládnout jakoukoliv překážku. Zároveň funguje jako „osobní rádce“, který pomůže pohnout se z místa tím správným směrem a čerpat poučení z minulosti.

Pomáhá při zpracovávání traumat a starých smutků. Držen v ruce vám prozradí, co je třeba napravit a uzdravit. Harmonizuje a pomáhá vstřebávat vesmírné energie do těla.

Uklidňuje mysl i emoce a pomáhá dělat rozvážná rozhodnutí. Veškeré vnitřní rozpory uklidňuje a přispívá k jejich integraci až na úrovni duše.

Zuby, kosti, kostní dřeň a krev budou s onyxem vždy v dobré kondici.

OČISTA A NABÍJENÍ
Onyx čistíme pod proudem vlažné vody nebo spolu s křišťálem v misce vody přes noc. Onyx má rád přímé slunce, nabíjíme ho často a dlouho.

 

K náramku můžete přikoupit  DÁRKOVOU KRABIČKU S ANDĚLEM.

 

 

VELIKOST: 4 mm

FOTO: ilustrační (může se lišit barevnost minerálů, žíhání...)

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: