Minerální náramek ČERNÉ PERLY 5mm

Skladem
169 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Perla je drahokam moře a řek, symbolem čistoty a proměny. Je obrazem našeho duchovního vývoje, díky kterému vidíme, že i když se nám zdá, že jsme malí a utiskovaní můžeme dosáhnout dokonalosti a krásy ve skrytém tajemnu duše. Perly vzbuzují v ženách ženskou krásu, rozum a rozvahu.

Perly posilují nervový systém, ulevují při svalových křečích a bolestech, chrání pokožku před spálením. Díky svému složení mohou ovlivnit stavbu kostí a zubů. Mírní horečky, snižují citlivost vůči alergenům a pomáhají při zažívacích obtížích. Perly jsou vhodné, jako prevence proti pálení žáhy, zánětům nervů a zánětům v ústní dutině. Podporují uzdravující procesy u psychosomatických onemocnění.

Když položíte perly na čakru čela, tak zklidňuje bolesti, zmírňuje horečky a posiluje nervy. Položené na čakře hrdla pomáhají při zánětu dýchacích cest a na sakrální čakře upravují funkci trávícího traktu a sleziny.

Jejich energie je porovnávána s krásou ženy.

Chrání před negativními vlivy a špatnou energií.

Černá je symbolem luxusu, úspěchu a tajemství. Černé perly se proto nejlíp hodí pro sebevědomé a úspěšné ženy, co přesně ví, co chtějí. :)

K náramku můžete přikoupit  DÁRKOVOU KRABIČKU S ANDĚLEM.

 

OČISTA A NABÍJENÍ

Péče o perlu má dvě úskalí. Perla je velmi citlivá a po čase vysychá a po vrstvách se rozpadá. Škodí ji přilišné sucho, žár, pot, kyselé prostředí, přílišné vlhko i kosmetika. Čistíme ji krátce pod proudem vlažné vody. Osušenou nabíjíme na horském křišťálu ideálně za úplňku nebo na nepřímém slunci.

VELIKOST: 4 mm

FOTO: ilustrační (může se lišit barevnost minerálů, žíhání...)

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: