Lotosový svícen RŮŽOVO ZELENÝ

Položka byla vyprodána…
Objednáno
299 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Zelenorůžový svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. Jasmínová svíčka s květem života není součástí lotosu. Koupit ji můžete ZDE. :-)

Zelená barva symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiální úspěch. Růžová je symbolem lásky, krásy a uzdravování, je talismanem lásky a  partnerských vztahů. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Zelená je barvou srdeční čakry – Anahata. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou zelenorůžovou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Zelená je barvou růstu, ztělesněním životní síly zrození, vývoje a neustálé obnovy přírody. Zelená barva je vhodná k podpoře nových vztahů, výchovy, podnikatelských aktivit a je symbolem života ve všech jeho projevech. Podporuje růst a rozvoj, uskutečnění plánů a zvyšování úsilí o nový život v rodině. Zelená je paprskem produktivity, pokroku, prosperity a materiálního úspěchu. Používají se pro nové začátky, růst a sílu. Jsou vhodnými talismany pro podporu nového života, plodnosti a celkové obnovy, a pro zvýšení úsilí zaměřené na kariérní postup.
Zelená je barvou srdeční čakry – Anahata.

Zelená ve Feng Shui představuje energii dřeva, která je tradičně spojována s východní nebo jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Představuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

 

Rozměry± 13,5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: