Koule Feng Shui broušený krystal 3 cm AAA kvality

Skladem
89 Kč
Kategorie: Feng Shui krystaly
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Závěsná "křišťálová" koule pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež se na desítkách broušených hran této koule rozzáří nádhernou duhou snad všech barev světelného spektra. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace.

Broušené hrany podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský živost a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti.

Krystal ve tvaru broušené koule je symbolem dokonalosti a čistoty. Koule Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi. 

Feng Shui kouli můžete pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo také do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujete posílit.

Velikost kuličky cca 30 mm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: