Keramická BÍLÁ AROMA LAMPA

Skladem
299 Kč
Gift Card 2024 02 06T212328.980
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Minimalistická keramická aroma lampa na čajovou svíčku. Aroma lampu lze použít pro vonné oleje nebo silice a vonné vosky. Skvěle také poslouží na vykuřovací směsi a purpury.  

Bílá je symbolem čistoty, jednoty a nevinnosti, symbolem energie, povzbuzuje sebepoznávání, myšlenkové pochody a vnímání vlastního vědomí.
Přirozená síla bílé se odráží v paprscích Měsíce. Je barvou počátků a konců, je studenou barvou noci, pomáhá nám vidět věci za běžných okolností skryté stejně tak, jako Měsíc je jediným osvětlením v tmavém nočním světle.  
Bílá zosobňuje narození a regeneraci. Je barvou zasněžené krajiny, barvou protikladů, ale také svobody a naděje.  

Ve Feng Shui bílá představuje energii kovu inteligenci, tvořivost a sílu léčení. Je energií myšlenek, těžká, často destruktivní, avšak nezbytná pro naše životy.

Použití: do misky aroma lampy nalijte vodu, nakapejte pár kapek vonného oleje nebo silice. Odpařenou vodu dolévejte po dobu hoření svíčky. Aroma lampu nenechávejte bez dohledu a v dosahu dětí. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během hoření svíčky a nějakou dobu po něm se aroma lampy raději nedotýkejte. 

Materiál: keramika.

Rozměry: cca 10,5 x 8 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: