Gua sha TYGŘÍ OKO

Podporuje psychickou harmonii a zpevňuje pleť.

Položka byla vyprodána…
Objednáno
319 Kč
Kategorie: Gua sha
Položka byla vyprodána…
Gift Card 2023 11 12T204050.235
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Gua Sha je skvělým pomocníkem při lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti.

Pravidelným používáním dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti a kruhů pod očima.

Pro intenzivnější účinek doporučujeme před masáží dát Gua Shu na chvíli do mrazáku. Kámen je studený sám o sobě, ale dodatečný pokles teploty pomáhá docílit ještě lepšího vizuálního účinku a účinněji rozproudí lymfouzliny.

Tygří oko posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Léčí deprese, chrání před duševními chorobami. Voda z něj působí na problémy kostí a kloubů a celkově na pohybový aparát. Podporuje činnost jater, ničí viry a bakterie, léčí a posiluje oči, mírní astma.

Dokáže prohřát celý organismus. Posiluje vnější i vnitřní zrak, jehož oslabení bývá zapříčiněno převážně emotivními blokádami. Zbystřuje rozum a napomáhá v uvědomění si vlastních chyb.

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Velikost kamene ± 8 cm

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: