GHÍ svíčky

Ghí svíčky s bavlněným knotem, vůní kafru, santalového dřeva a jasmínu.

Skladem
9 Kč
Kategorie: Ostatní
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Svíčky se pálí v době, kdy je málo přirozeného světla. Symbolizují vítězství světla nad temnotou, dobra nad zlem, poznání nad nevědomostí a naději nad zoufalstvím.

Svíčky očišťují naše domovy a srdce. Světlo ghí přináší prosperitu, znalost a moudrost.

 

Diwali - Festival světel
Diwali nebo Deepavali je hinduistický festival světel, který se slaví každý rok na podzim v den novoluní, kdy je málo přirozeného světla. Jako jeden z nejpopulárnějších svátků hinduismu symbolizuje vítězství světla nad temnotou. Všude hinduisté zapalují máslové (ghí) svíčky, aby očistili své domovy a srdce. Světlo symbolizuje dobro nad zlem, poznání nad nevědomostí a naději nad zoufalstvím. Věří se, že světlo ghí svíček přináší prosperitu vědění a moudrosti, protože ty jsou největší formou bohatství.

Doba hořeni: ± 30 min.
Velikost: ± 2,5 cm.
 
Cena uvedená za 1 ks. 
 
 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: