Esenciální olej Feng Shui VODA

šalvěj muškátová, fenykl, heřmánek, zázvor, pačuli

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Gift Card 2024 01 11T092054.084
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Element VODY souvisí s druhou čakrou – svádhišthánou, sakrální čakrou. Patří sem pohyb v těle, ale i naše měnící se emoce, pudy, senzualita, sexualita, kreativita, touha, potěšení. Pokud je element vody v harmonii, můžete snadno navazovat přátelství, cítit se spokojeně a klidně, nechat věci plynout, být otevřený radosti a potěšení a být kreativní. Nevyvážený vodní prvek může vést k tomu, že se budete cítit emocionálně nestabilní, dehydratovaný, s nízkým libidem, napjatý, bez energie a chuti k pohybu, akci.

Element vody souvisí se vším v našem těle, co je v pohybu, co má tekutou formu. Voda, krevní oběh, lymfatický systém, cirkulace vzduchu, trávicí tekutiny, hlen, ale i naše slzy, pot a moč.

Směs elementu Vody obsahuje: šalvěj muškátová, fenykl, heřmánek, zázvor, pačuli

 

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: