Esenciální olej Feng Shui OHEŇ

skořice, zázvor, santalové dřevo, růže, ylang-ylang

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Gift Card 2024 01 11T092136.039
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Element OHEŇ přináší teplo a vášeň do našeho života. Pokud nám chybí dostatek ohně, chybí nám emocionální teplo. Radost člověk prožívá při dosažení vítězství nebo nějakého úspěchu, při nabytí něčeho hmotného, něčeho, po čem hodně touží, co si moc přeje, o čem sní jen ve svých snech. Může jít o získání materiálního nebo citového prospěchu, který způsobí radostný pocit v našem těle, jenž zahřeje srdce. Zharmonizováním emocionální nerovnováhy spojené s elementem OHEŇ posilujeme své SRDCE. Emoční stránka života se odvíjí od naší péče o srdce.
Oheň - hřejivý asociuje pocit radosti a štěstí, což pozitivně ovlivňuje činnost srdce. Intenzivní sluneční teplo, prohřátý vzduch, půda, hojně kvetou rostliny, stromy dávají ovoce. Tato energie, síla, umožní, aby se plnily naše sny a cíle se staly skutečností.
Oheň - spalující šíří v tomto okruhu patologickou energii. V tomto období platí: „Co na srdci, to na jazyku“. Hlasovým projevem srdce je smích.

OHEŇ – LÁSKA
reprezentuje teplo, žár, zářivá jang
orgány: srdce – tenké střevo
barva: červená
chuť: hořká
vlastnost: radost, smích, sadismus, obavy, stagnace řeči
indikátor: jazyk, pleť, cévy, smích
při harmonii: citlivost, integrita, veselost
při disharmonii: nervozita, vzrušivost, úzkostnost, přecitlivělost, skleslost, nízké sebevědomí
období: léto 15. 5. až 14. 7.
smysl: řeč, hmat
klima: teplo

Směs elementu Oheň obsahuje: skořice, zázvor, santalové dřevo, růže, ylang-ylang

 

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: