Esenciální olej Feng Shui KOV

eukalyptus, bergamot, tymián, mandarinka, cedrové dřevo, borovice

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Gift Card 2024 01 11T092214.356
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

 

KOV je symbolem silné vůle. Pokud vůle chybí, přichází smutek, melancholie a pocity viny, které směřují k okruhu plic a tlustému střevu. Charakteristickým projevem je pláč nebo vzlyk.

Kov je tvrdým, ale poddajným elementem. Dává vzniknout předmětům, které usnadňují práci i život. V období KOVU listy hrají všemi barvami, energie je pomalejší. Projevem elementu je sucho, smutek, melancholie. Více času trávíme doma v teple a o Dušičkách truchlíme a vzpomínáme na naše blízké. Smutek je součástí našeho života. Prožíváme ho při ztrátě, loučení, rozchodu, smrti blízkého člověka nebo milovaného zvířete. Pokud se pokusíme zasunout smutek dovnitř nás, dělat, že není, poškozujeme sami sebe, své orgány, psychiku. Blokujeme tok energie v těle, v orgánech, které jsou pro element KOV charakteristické. Kov představuje v oblasti lidských vlastností bystrý rozum, cit pro spravedlnost a smysl pro podstatné.

KOV – ÚCTA
Symbolizuje tvrdost, rozpínavost a obranu, nakupené jin.
orgány: plíce – tlusté střevo
barva: bílá
chuť: pikantní
vlastnost: smutek, sklíčený smutek, neklid, smysl pro spravedlnost, urážlivost, plačtivost
indikátor: nos, kůže, ochlupení, pláč
při harmonii: komunikativnost, životnost, pozitivnost
při disharmonii: melancholie, lítostivost, pesimismus, zranitelnost, necitlivost, zdrženlivost
období: podzim 15. 9. až 14. 11.
smysl: čich
klima: sucho

Směs elementu Kovu obsahuje: eukalyptus, bergamot, tymián, mandarinka, cedrové dřevo, borovice

 

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: