Esenciální olej Feng Shui DŘEVO

růžové dřevo, cypřišový olej, santalové dřevo, kurkuma

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Gift Card 2024 01 11T092004.101
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Element DŘEVO je energie jang, odpovídá probouzení, období jara a rána. Je spojen s pohybem a evolucí, zelenou barvou přicházejícího Jara. Dřevo je archetypem pro agresi, výbušnost a kreativitu. Orgány patřícími k tomuto prvku jsou játra a žlučník, hlasovým projevem křik a řev, smyslem zrak. Energie dřeva stoupá nahoru a zajišťuje prostupnost organismu. Přesně tak jak roste strom. Stoupající energie s sebou nese dobré i to špatné, což se projevuje v těle pálením žáhy, bolestí hlavy, mokrou rýmou a především vznětlivostí. Podrážděnost vychází z pochyb o sobě, z nedostatku lásky.

Dynamická, rodící se energie napomáhá zbavit se nánosů zimy. Jarní energie je energií nového počátku. Příroda a s ní i naše tělo se probouzejí ze zimního klidu. Pokud jsme v zimě odpočívali, přestáváme cítit únavu a začínáme být čilejší a aktivnější, energie se probouzí, rodí. Semena klíčí, tráva se začíná zelenat, listy stromů pučí. Počasí je nestálé, spíše chladné, vlhké a hlavně větrné. Neodkládejme teplé oblečení, tělo ho ještě potřebuje. Emoční nepohodu zmírníme uvolněním energie. Jak se to říká, když chceme něco říci, ale jsme si vědomi, že by z nás mluvil hněv, vztek, přísnost, agresivita a že bychom svých slov litovali? … JDU TO ROZCHODIT… Pohyb rozproudí energii jater a nastolí harmonii. 

DŘEVO – SOUCITNOST

symbolizuje pohyb, růst, evoluci a adaptaci, výstavbu substance, stoupající jang

orgány: játra – žlučník

barva: zelená

chuť: kyselá

vlastnost: hněv, zlost, agrese, malichernost, vytrvalost

indikátor: oči, nehty, vazy a šlachy, křik

při harmonii: motivovanost, spořádanost, lehkomyslnost

při disharmonii: napětí, frustrace, hněv, přísnost, agresivita

období: jaro 15. 2. až 14. 5.

smysl: zrak

klima: vítr

Směs elementu Dřeva obsahuje: růžové dřevo, cypřišový olej, santalové dřevo, kurkuma

 

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: