Dvouřadý ČAKROVÝ minerální náramek v dárkové krabičce

Skladem
349 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Gift Card 2024 03 29T223225.065
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Náramek dostanete v dárkové krabičce s Andělem, se stručným popisem minerálů.

Složení:

  • ametyst
  • sodalit
  • angelit
  • avanturín zelený
  • avanturín žlutý
  • tygří oko
  • granát

Dvouřadý čakrový náramek s nastavitelnou velikostí.


Materiál šňůry: polyester.
Průměr korálku: 0,6 cm.

 

AMETYST je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nesla ostatní a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění a přijmout nové myšlenky. Rozvíjí intuici, ochraňuje a dodává optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

SODALIT prohlubuje intuici a jasné vidění. Při meditacích nám pomáhá rozlišit podstatné a nepodstatné věci. Pomáhá žít v pravdě, zbavit se předsudků a dogmat.

ANGELIT je takový “mírotvorce”. Mírní spory, silné emoce i psychickou zátěž. Zároveň nás vede k vyššímu já a pomáhá duchovně růst. Patří do skupiny minerálů, které nám pomáhají s komunikací a vyjadřováním pravdy. Uzdravuje vztahy a podporuje čistotu mysli.

AVANTURÍN je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog a ochraňuje před zářením z mobilního telefonu.
Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

TYGŘÍ OKO je to hřejivý kámen, který dodává energii a sílu. Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Přitahuje hojnost. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech. Tygří oko je velmi užitečným kamenem při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů.

GRANÁT je kámen vitality a silné, zemité energie. Podporuje naši vůli, sílu a odhodlání. Také stabilitu a vytrvalost v plnění našich cílů. Jeho životodárná energie funguje jako elixír na duševní i fyzické rovině. Je vhodný pro jedince s nižším sebevědomím nebo oslabenou fyzickou energií. Náš život naplní radostí a vášní.

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: