CITRÓNOVÁ TRÁVA esenciální olej Song of India 10 ml

Skladem
Značka: Song of India
189 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Esenciální olej Citrónová tráva Song of India, určený do aroma lampy, aroma difuzéru a pot-pourri. Pro snadné dávkování je lahvička opatřena pipetou.

Čistě přírodní éterický olej se získává z listů tropické trávy (Cymbopogon flexuosus), pocházející z Indie a Cejlonu. Provoňte si okolí svěží citronovou vůní Lemongrass a navoďte si atmosféru vhodnou pro potlačení stresu a napětí. 

CITRÓNOVÁ TRÁVA vás nadchne svou ojedinělou svěží vůní, která povzbuzuje, duševně očišťuje a dodává pozitivní vhled do života. Je vhodná ve chvílích, kdy potřebujete dodat okamžitou vzpruhu a odpoutat se od starostí všedního dne. 

Vůně: bylinná, citrónová.
Použití: na zklidnění, pro osvěžení vzduchu. Neutralizuje zakouřené prostředí.

Nakapejte pár kapek oleje (je to individuální, ale zkuste 3-5 kapek, a když bude potřeba, přidáte) do aroma difuzéru, aroma lampy nebo do pot-pourri. Do aroma lampy a aroma difuzéru je nutné přidat vodu. 

 


Jak vonné oleje používat?

  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Upozornění: nepoužívejte oleje vnitřně ani zevně (k potírání na kůži nebo sliznici). Jedná se o koncentrované látky, které mohou vyvolat různě intenzivní fototoxickou reakci na kůži, projevující se tvorbou puchýřů, zčervenáním, bolestivostí.
Olej nepoužívejte v případě, že jeho vůně vyvolá nevolnost, bolesti hlavy nebo závratě.

Skladujte při teplotě nepřevyšující 25 °C.

Chraňte před dětmi.  

Výrobce: Song of India

Země původu: Indie

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: